Medarbejdere

Medarbejdere

Her kan du finde oplysninger om medarbejdere.

For generel kontakt:

Odense Koncerthus og ODEON

Tlf.: (+45) 6614 7800

odeon@odeonodense.dk

 

Event og Kultur

Mads Jacobsen

Mads Jacobsen

DIGITAL MEDIA MANAGER +45 6614 7800 +45 4196 3904 mj@odeonodense.dk
Claudia Fernandes Gestsdóttir

Claudia Fernandes Gestsdóttir

GRAFIKER +45 6614 7800 +45 2890 0079 cg@odeonodense.dk
Martin Løkken Andersen

Martin Løkken Andersen

SOME ASSISTENT ml@odeonodense.dk
Tina Petersen

Tina Petersen

UDSTILLINGSANSVARLIG OG KUNSTFORMIDLER tp@odeonodense.dk
Kristine Snestrup

Kristine Snestrup

EVENTKOORDINATOR +45 6614 7800 +45 4196 3901 kn@odeonodense.dk
Nanna Løkken Andersen

Nanna Løkken Andersen

EVENTKOORDINATOR +45 6614 7800 +45 4196 3912 na@odeonodense.dk
Sara Ekknud

Sara Ekknud

KULTURCHEF ODEON & ODENSE KONCERTHUS +45 4196 3917 +45 6614 7800 se@odeonodense.dk

Salg og Konference

Line Borup

Line Borup

KONFERENCEKOORDINATOR + 45 6544 1122 line.borup@radissonblu.com
Thomas Danielsen

Thomas Danielsen

DIRECTOR OF SALES +45 6544 1123 thomas.danielsen@radissonblu.com
Rafael Sojka

Rafael Sojka

KONFERENCEKOORDINATOR +45 6544 1106 rafael.sojka@radissonblu.com
Dorthe Kramer

Dorthe Kramer

KONFERENCEKOORDINATOR +45 6544 1111 dorthe.kramer@radissonblu.com
Sandra Hansen

Sandra Hansen

KONFERENCEKOORDINATOR +45 6544 1109 sandra.hansen@radissonblu.com

Køkken og Restaurant

Louise Halmo Kristensen

Louise Halmo Kristensen

TEAMLEDER
Kristian Brinch

Kristian Brinch

OVERTJENER
Jesper Steen Pedersen

Jesper Steen Pedersen

OVERTJENER
Martin Schou-Knudsen

Martin Schou-Knudsen

OPERATIONAL MANAGER martin.schou@radissonblu.com
Kim Kristoffersen

Kim Kristoffersen

KØKKENCHEF +45 6614 7800 kim.kristoffersen@radissonblu.com

Teknik og Administration

Nikita Dmitruk

Nikita Dmitruk

Tekniker
Emil Eriksen

Emil Eriksen

Tekniker
Jens Pedersen

Jens Pedersen

ADMINISTRERENDE DIREKTØR +45 2199 1666 +45 6614 7800 jens.pedersen@radissonblu.com
Anders Frandsen

Anders Frandsen

FINANCIAL CONTROLLER +45 2320 0977 af@lbg.dk
Jesper Pedersen

Jesper Pedersen

TEKNIKER +45 2866 2469
Peter Heinicke

Peter Heinicke

SCENETEKNIKER +45 2178 6606 ph@odeonodense.dk

Kommende koncerter & events

Arrow Right
Læs mere
19 dec 2018
Christmas Carols

Christmas Carols

Carl Nielsen Salen

Køb billetter
Arrow Right
Læs mere
22 dec 2018
Gratis oplevelse: Det Store Juleshow med Kalle fra Ramasjang

Gratis oplevelse: Det Store Juleshow med Kalle fra Ramasjang

Køb billetter
Arrow Right
Læs mere
31 dec 2018
Nytår på Radisson Blu

Nytår på Radisson Blu

Bistro Hans Christian, Radisson Blu

Køb billetter
Arrow Right
Læs mere
04 jan
10 jan
2019
Den Glade Enke

Den Glade Enke

Carl Nielsen Salen

Køb billetter
Arrow Right
Læs mere
07 jan 2019
Jorden rund med Theis og Emil

Jorden rund med Theis og Emil

Carl Nielsen Salen

Køb billetter
Arrow Right
Læs mere
13 jan 2019
Yoga

Yoga

ODEON - Øvre foyer

Køb billetter