Medarbejdere

Medarbejdere

Her kan du finde oplysninger om medarbejdere.

For generel kontakt:

Odense Koncerthus og ODEON

Tlf.: (+45) 6614 7800

odeon@odeonodense.dk

 

Event og Kultur

Katrine Holm

Katrine Holm

ODEON SOCIAL ANSVARLIG +45 4017 9490 +45 6544 1133 kh@odeonodense.dk
Mads Jacobsen

Mads Jacobsen

DIGITAL MEDIA MANAGER +45 6614 7800 +45 4196 3904 mj@odeonodense.dk
Sofie Bissenbacker

Sofie Bissenbacker

GRAFISK PRAKTIKANT +45 6614 7800 grafik@odeonodense.dk
Carina Jacobsen

Carina Jacobsen

KOMMUNIKATIONSPRAKTIKANT +45 6614 7800 kommunikation@odeonodense.dk
Pernille Holm Banke

Pernille Holm Banke

MARKEDSFØRING- OG EVENTPRAKTIKANT +45 6614 7800 event1@odeonodense.dk
Emil Jensen

Emil Jensen

MARKEDSFØRING- OG EVENTPRAKTIKANT +45 6614 7800 event2@odeonodense.dk
Claudia Fernandes Gestsdóttir

Claudia Fernandes Gestsdóttir

GRAFIKER +45 6614 7800 +45 2890 0079 cg@odeonodense.dk
Martin Løkken Andersen

Martin Løkken Andersen

SOME ASSISTENT ml@odeonodense.dk
Tina Petersen

Tina Petersen

UDSTILLINGSANSVARLIG OG KUNSTFORMIDLER tp@odeonodense.dk
Kristine Snestrup

Kristine Snestrup

EVENTKOORDINATOR +45 6614 7800 +45 4196 3901 kn@odeonodense.dk
Nanna Løkken Andersen

Nanna Løkken Andersen

EVENTKOORDINATOR +45 6614 7800 +45 4196 3912 na@odeonodense.dk
Sara Ekknud

Sara Ekknud

KULTURCHEF ODEON & ODENSE KONCERTHUS +45 4196 3917 +45 6614 7800 se@odeonodense.dk

Salg og Konference

Line Borup

Line Borup

KONFERENCEKOORDINATOR + 45 6544 1122 line.borup@radissonblu.com
Thomas Danielsen

Thomas Danielsen

DIRECTOR OF SALES +45 6544 1123 thomas.danielsen@radissonblu.com
Rafael Sojka

Rafael Sojka

KONFERENCEKOORDINATOR +45 6544 1106 rafael.sojka@radissonblu.com
Dorthe Kramer

Dorthe Kramer

KONFERENCEKOORDINATOR +45 6544 1111 dorthe.kramer@radissonblu.com
Sandra Hansen

Sandra Hansen

KONFERENCEKOORDINATOR +45 6544 1109 sandra.hansen@radissonblu.com

Køkken og Restaurant

Louise Halmo Kristensen

Louise Halmo Kristensen

TEAMLEDER
Kristian Brinch

Kristian Brinch

OVERTJENER
Jesper Steen Pedersen

Jesper Steen Pedersen

OVERTJENER
Martin Schou-Knudsen

Martin Schou-Knudsen

OPERATIONAL MANAGER martin.schou@radissonblu.com
Kim Kristoffersen

Kim Kristoffersen

KØKKENCHEF +45 6614 7800 kim.kristoffersen@radissonblu.com

Teknik og Administration

Nikita Dmitruk

Nikita Dmitruk

Tekniker
Emil Eriksen

Emil Eriksen

Tekniker
Jens Pedersen

Jens Pedersen

ADMINISTRERENDE DIREKTØR +45 2199 1666 +45 6614 7800 jens.pedersen@radissonblu.com
Anders Frandsen

Anders Frandsen

FINANCIAL CONTROLLER +45 2320 0977 af@lbg.dk
Jesper Pedersen

Jesper Pedersen

TEKNIKER +45 2866 2469
Peter Heinicke

Peter Heinicke

SCENETEKNIKER +45 2178 6606 ph@odeonodense.dk

Kommende koncerter & events

Arrow Right
Læs mere
18 okt 2018
Koncertmenu – Scarlet Pleasure

Koncertmenu – Scarlet Pleasure

Restaurant Schiøtz

Køb billetter
Arrow Right
Læs mere
18 okt 2018
Scarlet Pleasure

Scarlet Pleasure

Store Sal

Køb billetter
Arrow Right
Læs mere
19 okt 2018
Koncertmenu – Harry Potter og Hemmelighedernes kammer

Koncertmenu – Harry Potter og Hemmelighedernes kammer

Restaurant Schiøtz

Køb billetter
Arrow Right
Læs mere
19 okt 2018
Harry Potter og Hemmelighedernes kammer

Harry Potter og Hemmelighedernes kammer

Store Sal

Køb billetter
Arrow Right
Læs mere
19 okt 2018
Pimp din Cupcake

Pimp din Cupcake

Café ODEON Social

Køb billetter
Arrow Right
Læs mere
20 okt 2018
Phlake

Phlake

Store Sal

Køb billetter