Medarbejdere

Medarbejdere

Her kan du finde oplysninger om medarbejdere.

For generel kontakt:

Odense Koncerthus og ODEON

Tlf.: (+45) 6614 7800

odeon@odeonodense.dk

 

Event og Kultur

Henrik Sørensen

Henrik Sørensen

Booker +45 2631 2315 Henrik@odeonodense.dk
Kasper Nørgaard Skøtt

Kasper Nørgaard Skøtt

Kontorassistent ks@odeonodense.dk
Nicky Ovesen

Nicky Ovesen

Teamleder i baren - firmabestillinger til events no@odeonodense.dk
Mads Jacobsen

Mads Jacobsen

DIGITAL MEDIA MANAGER +45 6614 7800 +45 4196 3904 mj@odeonodense.dk
Claudia Fernandes Gestsdóttir

Claudia Fernandes Gestsdóttir

GRAFIKER +45 6614 7800 +45 2890 0079 cg@odeonodense.dk
Martin Løkken Andersen

Martin Løkken Andersen

SOME ASSISTENT ml@odeonodense.dk
Tina Petersen

Tina Petersen

UDSTILLINGSANSVARLIG OG KUNSTFORMIDLER tp@odeonodense.dk
Kristine Snestrup

Kristine Snestrup

EVENTKOORDINATOR +45 6614 7800 +45 4196 3901 kn@odeonodense.dk
Nanna Løkken Andersen

Nanna Løkken Andersen

EVENTKOORDINATOR +45 6614 7800 +45 4196 3912 na@odeonodense.dk
Sara Ekknud

Sara Ekknud

KULTURCHEF ODEON & ODENSE KONCERTHUS +45 4196 3917 +45 6614 7800 se@odeonodense.dk

Salg og Konference

Line Borup

Line Borup

KONFERENCEKOORDINATOR + 45 6544 1122 line.borup@radissonblu.com
Thomas Danielsen

Thomas Danielsen

DIRECTOR OF SALES +45 6544 1123 thomas.danielsen@radissonblu.com
Rafael Sojka

Rafael Sojka

KONFERENCEKOORDINATOR +45 6544 1106 rafael.sojka@radissonblu.com
Dorthe Kramer

Dorthe Kramer

KONFERENCEKOORDINATOR +45 6544 1111 dorthe.kramer@radissonblu.com
Sandra Hansen

Sandra Hansen

KONFERENCEKOORDINATOR +45 6544 1109 sandra.hansen@radissonblu.com

Køkken og Restaurant

Louise Halmo Kristensen

Louise Halmo Kristensen

TEAMLEDER
Kristian Brinch

Kristian Brinch

OVERTJENER
Jesper Steen Pedersen

Jesper Steen Pedersen

OVERTJENER
Martin Schou-Knudsen

Martin Schou-Knudsen

OPERATIONAL MANAGER +45 4196 3904 martin.schou@radissonblu.com
Kim Kristoffersen

Kim Kristoffersen

KØKKENCHEF +45 6614 7800 kim.kristoffersen@radissonblu.com

Teknik og Administration

Nikita Dmitruk

Nikita Dmitruk

Tekniker
Emil Eriksen

Emil Eriksen

Tekniker
Jens Pedersen

Jens Pedersen

ADMINISTRERENDE DIREKTØR +45 2199 1666 +45 6614 7800 jens.pedersen@radissonblu.com
Anders Frandsen

Anders Frandsen

FINANCIAL CONTROLLER +45 2320 0977 af@lbg.dk
Jesper Pedersen

Jesper Pedersen

TEKNIKER +45 2866 2469
Peter Heinicke

Peter Heinicke

SCENETEKNIKER +45 2178 6606 ph@odeonodense.dk

Kommende koncerter & events

Arrow Right
Læs mere
15 jan
11 mar
2019
MIO, MIN MIO

MIO, MIN MIO

ODEON Teatersalen

Køb billetter

ODEON Grand Prix

ODEON Store Sal

Køb billetter

Business Bar – Netværk, musik & fredagsbar

ODEON

Køb billetter

Operamiddag

ODEON Store Sal

Køb billetter

GRATIS – Michael Groser – Enneagram-foredrag om de 9 TYPER – “Er du for lækker – eller for latterlig?”

ODEON Store Sal

Køb billetter

Comedy Open Mic

Open Mic-scenen (Lokale 3)

Køb billetter